İletişim Bilgileri

 İletişim Bilgileri
 Ticari Ünvan  Bilkur Bilgisayar San. ve Tic. Ltd. Şti.
 Adres  Fulya Mah. Öztürk Sok. Akabe Ticaret Merkezi No:1B Şişli/İSTANBUL
 Tel Numaraları +90(212) 212 60 14 , +90(212) 275 73 04
 Posta Kodu  34394
 Faks Numarası  +90(212) 275 15 82
 Vergi Dairesi  Mecidiyeköy
 Vergi Daire No  1750058828
 Mersis No  0175005882800015
 Web Adresleri www.bilkur.com.tr  www.bilkur.com www.barkodokuyucu.com  www.barkodyazici.com
 Genel Mail  bilkur@bilkur.com.tr

Santral : +90(212)2126014

Personel Bilgileri

 Personel Bilgileri
 Adı Soyadı  Görevi  Dahili  Cep Telefonu E-Posta Adresi
 Zümral ERCİYAS  Genel Müdür      zumral@bilkur.com.tr
 Proje
 Ufuk Çetin KEÇECİ  Proje 134 +90(532)4526232
(Hafta içi: 08:00 - 18:00 Arası)
 ufuk@bilkur.com.tr
 Levent TALAY  Satış/Uygulama/Analiz 126 +90(533)2064790
(Hafta içi: 08:00 - 18:00 Arası)
 levent@bilkur.com.tr
 Finans / İthalat
 Ayten AKKAYA  Finans / İthalat 133    ayten@bilkur.com.tr
 Serhat MİRZANLI  Finans 156    serhat@bilkur.com.tr
 İsmail SOYSAL  İthalat 154    ismail.soysal@bilkur.com.tr
 Kübra EROĞLU  İthalat 157    kubra.eroglu@bilkur.com.tr
 Muhasebe
 Ali Osman ALTIKARDEŞ  Muhasebe 135 +90(530)5674226  aliosman@bilkur.com.tr
 Ömer GÖKSU  Muhasebe 127    omer@bilkur.com.tr
 Doğan Can YALÇIN  Muhasebe 158    dogancan.yalcin@bilkur.com.tr
 Lojistik
 Emre ÇUFAOĞLU  Lojistik 151    emre@bilkur.com.tr
 Alican YANIKÇI  Lojistik 152    alican.yanikci@bilkur.com.tr
 Arıza Kabul
 Gökhan KÖSE  Arıza Kabul 110    gokhan.kose@bilkur.com.tr
 Ertuğ ŞENDİR  Arıza Kabul 111    ertug.sendir@bilkur.com.tr
 Satış
 Ali ŞEKERCİ  Satış Yöneticisi 119    ali.sekerci@bilkur.com.tr
 Ürün Sorumluları  Santralden 2 ve 2  satis@bilkur.com.tr
 Yazılım
 Ali DİRİK  Yazılım Geliştirme 132    ali@bilkur.com.tr
 Teknik Servis
 Barkod Okuyucular için

Santralden 5 ve 2

 teknik@bilkur.com.tr
 Barkod Yazıcılar için
 Fiş Yazıcılar için
 Dokunmatik POS PC için
 El Terminalleri için

Santralden 5 ve 3

 terminal@bilkur.com.tr
 Barkodlu Teraziler için


Her Hakkı Saklıdır. © 2012 Bilkur Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.