Hakkımızda


Bilkur, 1989 yılında kurulmuştur. Barkod çözümleri üzerine uzmanlaşmıştır. Dünyanın ileri gelen barkod ürünlerini, katma değerli hizmetlerle müşterilerine sunmaktadır.


Bilkur, Barkod ürünlerinden Argox, Bixolon, Datalogic, Godex, Newland, Palmx, Sunlux, Rongta ve Zebex marka barkod okuyucu, barkod yazıcı, Fiş/Pos yazıcı ve el terminallerinin Türkiye distribütörüdür. BİLKUR satışını yaptığı ürünlerin % 95’ini kendi ithal etmektedir. Barkod ürünleri pazarındaki payını giderek artırmaktadır. Barkod ürünlerini uygun fiyatlarla sizlere sunmakta, ithalatını yaptığı ürünlerde daima stoklu çalışmaktadır.


Bilkur, proje desteği, finansal hizmetler, pazarlama ve eğitim hizmetleri, iyi bir teknik destek, ücretsiz demo hizmetleri, en önemlisi her gün artan müşteri memnuniyeti ile pazar payını artırmaktadır. Bilkur, Olivetti, Sharp, Hugin ve Mettler Toledo marka pos cihazları, yazarkasa ve barkodlu terazileri ürün yelpazesini katarak market ve mağaza otomasyonunda anahtar teslim çözüm sunmaktadır. Bilkur; TOBB-Global Standardizasyon merkezi tarafından bilgi sağlayıcı firma olarak atanmıştır.

Bilkur,

ARGOX Türkiye Distribütörü,
BIXOLON Türkiye Distribütörü,
DATALOGIC Türkiye Distribütörü,
GODEX Türkiye Distribütörü,
NEWLAND Türkiye Distribütörü,
PALMX Türkiye Distribütörü,
RONGTA Türkiye Distribütörü,
SUNLUX Türkiye Distribütörü,
ZEBEX Türkiye Distribütörü,
TOBB-GS1 Yetkili bilgi hizmet sağlayıcı firma
TOBB-GS1 Master Film Üreticisi

Olarak hizmet vermektedir.

Vizyonumuz


BİLKUR, Barkod çözümlerinde etkin ve verimli olarak çalışmasını sağlayan, değer katan bir firma olmayı hedef edinmiştir. BİLKUR’un amacı kaliteli ürün ve hizmet sunmaktır.

BİLKUR, barkod çözümlerinde, tek kaynaktan satış ve destek kolaylığı sağlamak amacıyla geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır. BİLKUR, stok bulunurluluğu, uygun fiyatları ve müşteri memnuniyeti ile tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.

Bugün barkod okuyucular, barkod yazıcılar, barkod yazıcı sarf malzemeleri, POS sistemler, kısaca OT/VT sektörünün her alanında çözüm üreten bir firma olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız uzun yıllara dayanan tecrübemizle en iyi bildiğimiz konuda en iyi hizmeti vermektir.

Ürün portföyümüzün genişlemesi ile değişik sektörlere yönelik çözüm imkanlarımız artmıştır. Tekstil, süpermarket / market, eczaneler, kuyumcular, benzin istasyonları, kargo / kurye firmaları, bankalar, orduevleri, askeriye, SSK Hastaneleri, oteller, stadyumlar, kütüphaneler hizmet verdiğimiz sektörlerden sadece bir kaçı.

BİLKUR’un temel yaklaşımı

İhtiyaç duyulan,
Müşteriye artı değerler kazandıracak ürünleri
Uygun fiyatlarla,
Müşteriyi memnun edecek şekilde satılmasını sağlamak,
Müşteri memnuniyetinin devam etmesi için kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamak,
Müşteriye hız ve kolaylık kazandırmaktır.


Her Hakkı Saklıdır. © 2012 Bilkur Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.