CeBIT Bilişim Eurasia - 2013 Fuarı Duyurusu


Online Davetiye için tıklayın

 

Avrasya'nın bir numaralı Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi Bilişim Dünyasını bir kez daha buluşturmaya hazırlanıyor.


CeBIT Bilişim Eurasia, Avrasya bölgesindeki bilişim firmalarının yanı sıra işinde bilişimi kullanan tüm dikey sektör firmalarını, kamu kurumlarını ve medya kuruluşlarını aynı çatı altında buluşturuyor. Makine, tekstil, lojistik, turizm, eğitim, sağlık gibi dikey sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için CeBIT Bilişim Eurasia, karlılığı maksimize etmek, maliyetleri düşürme ve risk yönetimi açısından en doğru platform.


CeBIT Bilişim Eurasia 2013, bilişim teknolojileri tedarikçilerini ve kullanıcılarını birbirini tamamlayan 4 ayrı platformu bir araya getirerek size ticari bir fuardan fazlasını sunar. Teknoloji tedarikçilerini ve kullanıcılarını bir araya getirir; uzmanlar, kamuoyu oluşturanlar, üst düzey karar vericiler için uluslararası bir buluşma noktasıdır. Dört farklı platformdan oluşan formatımızın yanı sıra çok çeşitli hizmetlerimiz ve profesyonel çözümlerimiz sayesinde hedef kitlenize etkili bir yoldan ulaşabilir, yeni satış potansiyelleri yaratabilirsiniz.
 

24 - 27 Ekim 2013 tarihleri arasında İstanbul/Yeşilköy CNR Expo fuar alanında 8.Salon, E04 numaralı standımızda sektöre hitap eden ürünlerimizi sergileyeceğiz.

 

Bilkur Fuar Standı

 

Standımızda sergilenecek ürünlerimiz

CCD Barkod Okuyucular
Tek Çizgili Lazer Barkod Okuyucular
Çok Yönlü Lazer Barkod Okuyucular
Imager Barkod Okuyucular
Kablosuz Barkod Okuyucular
Karekod (2D) Barkod Okuyucular
Endüstriyel Barkod Okuyucular
Giriş Seviyesi Barkod Yazıcılar
Orta Seviye Barkod Yazıcılar
Endüstriyel Barkod Yazıcılar
Taşınabilir Barkod Yazıcılar
Barkod Yazıcı Aksesuarları
Fiş / Pos Yazıcılar
Batch Tarzı El Terminalleri
Windows CE El Terminalleri
Windows Mobile Terminalleri
Sabit Terminaller (FiyatGör)
Endüstriyel Tabletler
Sarf Malzemeler


Her Hakkı Saklıdır. © 2012 Bilkur Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.