18.Uluslararası Ambalaj Endüstrisi Fuarı Duyurusu


12 salonda, 98.000 m2 kapalı alanda ambalajın tüm segmentlerini içeren 1200’ün üstünde katılımcısıyla hedefine ulaşan Avrasya Ambalaj Fuarı, 20–23 Eylül 2012 tarihleri arasında Ambalaj sektörünü TÜYAP’ta buluşturacaktır.

 

Sektörün istikrarlı gelişimi için, kolektif bir güç olarak hareket edilmesi göz ardı edilemeyecek bir gerçektir. ASD Ambalaj Sanayi Derneği işbirliği, AMD Ambalaj Makinecileri Derneği, ESD Etiket Sanayicileri Derneği, KASAD Karton Ambalaj Sanayicileri Derneği, MASD Metal Ambalaj Sanayicileri Derneği, OMÜD Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği, SEPA Sert Plastik Ambalaj Sanayicileri Derneği’nin desteği, fuarın sağlıklı gelişimine ivme kazandırmaktadır.

 

Sektörün sağlıklı gelişimi ve agresifleşen pazardaki mücadelesi için gerekli olan birlik ve beraberliğin en güzel örneği olacak Avrasya Ambalaj 2012 İstanbul Fuarı, sektörün gücünü, teknoloji ve tasarım alanındaki en son becerilerini göstereceğini bir platform olacaktır.

 

Ambalaj sektöründeki hızlı gelişimi dikkate alarak, ürünlerin hazırlığından önce ambalaj sektörünün tüm segmentlerini içeren fuar, Avrupa’nın da en başarılı Ambalaj Fuarı örnekleri arasında yer almaktadır.

 

Bu yıl ilk defa yapılan bir uygulama ile ziyaretçiler, ürün gruplarına göre ayrıştırılan salonlarda, aradıkları ürünlere kolayca ulaşacaklar. Katılımcı firmaların çeşitliliği ve ürün zenginliği sonucunda böyle bir yapının zorunlu olarak doğduğu fuar, yeni konseptiyle beklentilere ve sektörün dinamizmine cevap verecek.
 

11.Salon, 1120 numaralı standımızda sektöre hitap eden ürünlerimizi sergileyeceğiz.

 

Standımızda sergilenecek ürünlerimiz:


Her Hakkı Saklıdır. © 2012 Bilkur Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.