Yaş Meyve Sebze ve Organik Ürünler Fuarı - 2012 Fuarı Duyurusu

 

Ücretsiz Davetiye için tıklayın

 

Enerji, eğitim, tekstil, sağlık ve altyapı gibi Türkiye’nin lokomotif sektörleri arasında bulunan gıda sektörümüz iç ve dış ticaret bağlantılı olarak hayli gelişmiştir. Ülkemizde, dünyada yetişen yaklaşık 140 meyve-sebze çeşidinden yarısından çoğu üretilmektedir. Üretilen yerli çeşitlerin ise 2/3’ü ihraç edilmektedir.

Ülkemiz coğrafi konumu ve pazar açısından büyük avantajlara sahiptir. Gıda sektöründeki dinamik yapı, sanayideki yatırımlar ve özellikle son yıllardaki yabancı sermayeli giriş, bu sektörü canlandırmakla kalmamış, aynı zamanda küresel boyutunu daha da belirgin hale getirmiştir. Bunun için sektördeki değişimlerin takip edilmesi gereksinimi ve iş olanaklarının artırılması, fuarların önemini daha da arttırmaktadır.

Ulusal ve uluslararası ticaretin merkezi olan İstanbul’da gerçekleşecek olan fuarımızın yazılı ve görsel medyadaki profesyonel tanıtımı üzerinden katılımcılarımızı tatmin etmek bağlamında yüksek başarı hedeflemekteyiz. Yerli ve yabancı katılımcı, ayrıca ziyaretçi profili ile geniş bir yelpazeye hitap eden, aynı zamanda spesifik konularda da yoğunlaşan programımız, yaş meyve-sebze ve organik gıda sektörü paydaşlarına, üreticisinden tüccarına, akademisyeninden sivil toplum kuruluş temsilcisine, tüketicisinden beslenme sektörü temsilcisine kadar katılımcılarına olanak ve fırsatlar sağlayacak bir fuardır.

 

11 -13 Ocak 2013 tarihleri arasında İstanbul/Yeşilköy CNR Expo fuar alanında 10.Salon, B140 numaralı standımızda sektöre hitap eden ürünlerimizi sergileyeceğiz.

 

Standımızda sergilenecek ürünlerimiz:


Her Hakkı Saklıdır. © 2012 Bilkur Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.